Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Ochrana osobních údajůProvozovatel prohlašuje, že veškeré údaje osobní povahy (jméno, příjmení, tel. čísla, e-mailová adresa a poštovní adresa) jsou důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu provozovatele internetového obchodu www.duhovyskritek.cz a nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či nijak zneužity. Osobní informace jsou shromaždovány z obchodních, logistických, statistických a marketingových důvodů.

Při nakládání s osobními daty se provozovatel internetového obchodu www.duhovyskritek.cz zavazuje řídit Zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Zákazník využíváním služeb internetového obchodu www.duhovyskritek.cz dává souhlas ke shromaždování osobních údajů. Zákazník má právo zažádat o vymazání osobních údajů z databáze a to písemnou formou na info@duhovyskritek.cz.

Přístup registrovaným zákazníkům do obchodu a možnost objednávek jsou chráněny přístupovým heslem, které zná pouze registrovaný zákazník. Proto, prosíme, nenechávejte toto heslo volně přístupné ostatním osobám, aby nemohlo dojít k jeho zneužití a následně ke zneužití Vaší registrace a Vašich údajů. Za zneužití přístupového hesla provozovatel nenese žádnou odpovědnost.


Provozovatel serveru: Ing. Zdeněk Tomec, Duhový skřítek, IČO: 16310985, DIČ: CZ6410251430
Kontaktujte nás na e-mailu info@duhovyskritek.cz nebo telefonem 724 689 415
Provozováno na systému PremiumSHOP